JITKA MACHALICKÁ

Moje práce je mým koníčkem.

Už si ani nepamatuji, kdy jsem se začala intenzivně zabývat světem bylinek a jejich použitím.
S pojmem „ájurvéda“ jsem se poprvé setkala na svých cestách, konkrétně na Srí Lance. Využití léčivých účinků bylin v této zemi mě zaujalo natolik, že jsem se ihned po návratu pustila do studia ájurvédské medicíny. Studium mi postupně odkrývalo (a ještě mnoho let odkrývat bude) svá tajemství, včetně ájurvédských masáží se svými holistickými účinky pro tělo i mysl, s využitím přírodních olejů, které jsou  neoddělitelnou součástí této úžasné péče o člověka.

V souladu s mými zájmy jsem hledala inspirace pro své masáže zejména ve starobylých východních kulturách, jejichž účinky jsou prověřené dlouhými staletími. Učiteli se mi stali jak čeští, tak i zahraniční lektoři.

Záleží mi na vašem i na mém zdraví, proto jsem si jako své nepostradatelné pomocníky zvolila certifikované přírodní oleje vysoké kvality.

Čas jen pro vás si rezervuji každý den od pondělí do pátku v čase od 9.30 do 18 hodin.

KONTAKT

 

 

Jitka Machalická

OBJEDNÁNÍ:

Obvyklá provozní doba je PO - PÁ 9:30 - 18:00 (dle objednávek)

Na masáže je vždy třeba objednat se předem, ideálně telefonicky. Pokud nezvedám telefon, pravděpodobně masíruji - ozvu se vám zpět. Pro vaše pohodlí můžete využít i zelené tlačítko rezervačního systému.

Na masáž přijďte prosím včas. Pokud nemůžete přijít, informujte mne o tom prosím co nejdříve na čísle +420 606 460 590.

 

 

 

KONTAKT:

Jitka Machalická
Šultysova 153, Kutná Hora
Telefon: +420 606 460 590
e-mail: jitka@machalicka.eu
IČO: 629 52 463, MěÚ Kutná Hora

 

Ajurvédské masáže, Jitka Machalická