JITKA MACHALICKÁ

Moje práce je mým koníčkem.

Už si ani nepamatuji, kdy jsem se začala intenzivně zabývat světem bylinek a jejich použitím.

S pojmem „ájurvéda“ jsem se poprvé setkala na svých cestách, konkrétně na Srí Lance. Využití léčivých účinků bylin v této zemi mě zaujalo natolik, že jsem se ihned po návratu pustila do studia ájurvédské medicíny. Studium mi postupně odkrývalo (a ještě mnoho let odkrývat bude) svá tajemství, včetně ájurvédských masáží se svými holistickými účinky pro tělo i mysl, s využitím přírodních olejů, které jsou neoddělitelnou součástí této úžasné péče o člověka.
V souladu s mými zájmy jsem hledala inspirace pro své masáže zejména ve starobylých východních kulturách, jejichž účinky jsou prověřené dlouhými staletími. Učitely se mi stali jak čeští, tak i zahraniční lektoři.

Záleží mi na vašem i na mém zdraví, proto jsem si jako své nepostradatelné pomocníky zvolila certifikované přírodní oleje vysoké kvality.

Do umění kraniosakrální terapie mě zasvětil skvělý lektor Radek Neškrabal, který mě interaktivně provedl ročním výcvikem. I v tomto umění, které má své pradávné kořeny v již zmíněné ájurvédě, se nadále vzdělávám.

Čas jen pro vás si rezervuji v pondělí, úterý a ve čtvrtek v čase od 9.30 do 17.30 hodin, v pátek od 9.30 do 17 hodin.

KONTAKT

 

 

 

OBJEDNÁNÍ:

Provozní doba je odvozena podle objednávek, obyčejně PO, ÚT, ČT a PÁ 9:30 - 17.30. Víkendy a svátky si nechávám pro sebe.

Na masáže se prosím objednávejte předem, ideálně telefonicky. Pokud nezvedám telefon, ozvu se vám zpět, jakmile budu na příjmu.
Pro vaše pohodlí můžete využít i zelené tlačítko rezervačního systému.

Na masáž přijďte prosím včas. Pokud nemůžete přijít, informujte mne o tom prosím co nejdříve na čísle +420 606 460 590.
V opačném případě účtuji storno 100%.

 

 

 

KONTAKT:

Jitka Machalická
Šultysova 153, Kutná Hora
Telefon: +420 606 460 590
e-mail: jitka@machalicka.eu
IČO: 629 52 463, MěÚ Kutná Hora

 

Ajurvédské masáže, Jitka Machalická