MASÁŽNÍ RITUÁLY

Masážní rituály nabízí jedinečný zážitek vysoce relaxačních, harmonizačních a očistných technik pro potěšení a zdraví těla i duše.

 

Nechte se rozmazlit příjemně uvolňující relaxační koupelí, která vám na chvíli dovolí zapomenout na každodenní starosti.
Jemný peeling se postará o šetrné očištění, zjemnění a projasnění vaší pokožky.
Harmonizační masáž pokožku vyživí, zvláční a zhydratuje, zároveň se postará o duševní klid a pohodu.
Celý rituál zakončuje vyživující zábal, při kterém dochází ke konečnému vstřebání účinných látek do organismu, případně se můžete v chladných dnech prohřát ve svedanu – parním boxu.

 

Kombinace voňavých esencí s masážními technikami dokonale vyživí pokožku, spolehlivě odplaví stres, nastartuje imunitu a přinese dlouho přetrvávající hluboké uvolnění. Spolu s kvalitními přírodními oleji tak bude celkově postaráno o zdraví celého vašeho organismu.

 

Vyberte si svůj rituál podle ročního období nebo jen tak, na který máte zrovna chuť a náladu.

KONTAKT

 

Jitka Machalická

OBJEDNÁNÍ:

Obvyklá provozní doba je PO - PÁ 9:30 - 18:00

Na masáže je vždy třeba objednat se předem, ideálně telefonicky. Pokud nezvedám telefon, pravděpodobně masíruji - ozvu se vám zpět.

Na masáž přijďte prosím včas. Dvě hodiny před jejím začátkem nejezte větší množství jídla a nepijte alkohol. Po masáži neplánujte žádnou náročnou činnost - dovolte léčebným procesům, aby dokončily svou práci. 

Pokud nemůžete přijít, informujte mne o tom prosím co nejdříve na čísle +420 606 460 590, uvolníte termín někomu jinému, kdo to určitě ocení.

 

KONTAKT:

Jitka Machalická
Šultysova 153, Kutná Hora
Telefon: +420 606 460 590
e-mail: jitka@machalicka.eu
IČO: 629 52 463, MěÚ Kutná Hora

Ajurvédské masáže, Jitka Machalická